חדרי בריחה - חדרי בריחה בקצרין
דף הבית >> חדרי בריחה בקצרין

חדרי בריחה בקצרין - חדרי בריחה רמת הגולן

מסך חדרי בריחה בצפון

2-6 משתתפים

users, users, people, group, team, members, community

60 דקות

2-10 משתתפים

clock, clock, time, schedule

60 דקות

מסך חדרי בריחה בצפון

2-6 משתתפים

users, users, people, group, team, members, community

60 דקות

2-7 משתתפים

clock, clock, time, schedule

60 דקות

חדרי בריחה ברמת הגולן

ערב גיבוש של עובדים או של קבוצת חברים חייב להיות ערב המשלב בתוכו אלמנטים מהנים יחד עם עבודה קבוצתית כלשהי, בכדי שהוא יממש את מטרתו בצורה הטובה והיעילה ביותר. אם אתם מחפשים ערב גבישו חוויתי, מהנה, ייחודי ובלתי נשכח עבור העובדים שלכם או עבור קבוצת חברים טובים, כל שעליכם לעשות זה לבחור בחדר בריחה איכותי  וייחודי ברמת הגולן ואתם מסודרים.

חדרי בריחה בקצרין שברמת הגולן למטרת גיבוש 

אין ספק שכאשר אנו מדברים על ימי גיבוש לחברות, כולנו חושבים על ערב חוויתי, הגובל במפגש מהנה עם עמיתים או חברים. מפגשים מעין אלו הם מפגשים משמחים אשר חברי הקבוצה באשר היא, אוהבים לשבת בהם, לשוחח וליהנות מהפעילות המהווה את תוכן הערב. אולם, אם המטרה של הערב היא אכן לגבש את הקבוצה לקבוצה אשר פועלת יחד בעבודת צוות, כאשר כל אחד מחברי הקבוצה, מעניק לקבוצה את הפן הייחודי שלו, חדרי בריחה הם ללא ספק הדבר האידאלי לצורך ערבי גיבוש.

חדר בריחה הינו חדר אשר בתוכו ישנה עלילה כלשהי, המוצגת על ידי אלמנטים ויזואליים שונים. הקבוצה תינעל בחדר במשך כ60 דקות. במהלך אותן הדקות הללו, הקבוצה תעבוד יחדיו בכדי לפתור חידות שונות ולהתקדם בעלילה בצורה הטובה ביותר. אם המטרה היא לברוח מהחדר, הקבוצה תאלץ להתמודד עם כל מה שיש בדרך בכדי לצאת מהחדר לפני תום ה60 שניות ואם מדובר בפתרון חידה כלשהי חשובה הנוגעת לעלילה, תוף 60 דקות הקבוצה תהיה חייבת לעשות את זה.

בחירת חדרי בריחה ביישוב קצרין

אם אתם מחפשים חדרי בריחה בצפון לצורך ערב גיבוש קבוצתי או זוגי, כדאי  שתכירו את חדרי הבריחה של חברת אינסייד אאוט. חדרי הבריחה של החברה הינם חדרי בריחה מיוחדים, המכילים עלילות מאתגרות ומיוחדות מאין כמותן.
 
על חדרי הבריחה של אינסייד אאוט, אחראי צוות מיוחד ומקצועי אשר תכנן את חדרי הבריחה של החברה, במיוחד עבורכם.